ДОВІДНИК ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА та ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - ПІДПРИЄМСТВА, ОРГАНІЗАЦІЇ, УСТАНОВИ – ДОВІДКА

Дитячі розваги іф, дитяче дозвілля іф, ігрові кімнати іф, дитячі центри розвитку іф - Довідка «Ділова Івано-Франківщина»,
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК та ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

!!! Нагадуємо, що безкоштовна інформація не потрапляє в паперову (друковану) версію лістинга (довідника) «Ділова Івано-Франківщина»

Код надійності: Х1 Х2 Х3
Х1 - стан підприємства (1 - діюче, 2 - актично діюче)
Х2 - термін діяльності (1 - до 3років, 2 - 3-10років, 3 - понад 10років)
Х3 - рівень популяризації (1 - початковий, 2 - середній, 3 - високий)

УРАГАН, НФК


ВПОДОБАНО: 10


Шкільний турнір з футзалу «Кубок НФК «Ураган» - це унікальний дитячий проект, аналогів якого в Україні на разі не існує. Головна мета – організувати для учнів 1-5 класів позашкільне спортивне дозвілля; об’єднати дітей, вчителів, керівників навчальних закладів, батьківські колективи навколо улюбленої усіма гри – футзалу. Також згуртувати активістів загальноосвітніх шкіл заради втілення єдиної спільної мети – здобуття головного трофею турніру – грошової винагороди, яку школа зможе витратити на покращення матеріально-технічної бази, тим самим створивши собі комфортні умови для занять фізичним вихованням та спортом. В рамках змагань проводяться творчі конкурси – конкурс черлідерів, вболівальників, конкурс есе, саморобок, малюнків тощо. З виробами можна ознайомитися в офісі НФК «Ураган».

 

 


де знайти?Адреса: 76000 , м. Івано-Франківськ , Чорновола , 7 /214


55-23-17


Повний Рубрикатор – всі розділи