На прикінці літа вийшов друком четвертий випуск презентаційного альманаху області «Ділова Івано-Франківщина 2015», підсумувавши трьохрічний цикл робіт по моніторингу ділового середовища краю. Видання презентує область на всеукраїнському та міжнародному рівнях в ділових колах та ставить метою залучення інвестицій в наш самодостатній край.
Періодичне видання засновано 2005 року та з того часу опирається на підтримку й довіру партнерів учасників проекту, що підтверджує необхідність його існування в такому форматі. Четвертий випуск присвячений розвитку будівельної галузі Прикарпаття, містить тематичні матеріали по розділам: «Історія. Станиславів-Станіслав-Івано-Франківськ» розповідає про історію заснування міста, його забудови, споруд, архітектури, пов’язаних з ними історичними подіями, розділ «Культура. Архітектурні пам’ятки на шляхах релігійного туризму і паломництва» дає уяву про сакральні будови та культурні принади краю, архітектури та історії, розділ «Економіка. Сучасна будівельна галузь області» розкриває принади сучасного міста та його створення. Традиційними розділами книги є «Рейтингові підприємства та установи» де дана можливість успішним та передовим учасникам ділового життя презентувати себе в очах міжнародної спільноти. Міста і райони області повідають про свої досягнення в окремому розділі, завершує книгу «Статистика. Проекти та будівництво в Івано-Франківську та області» з описом будівельної галузі в цифрах за останній період.
Традиційним для видання є презентаційний формат, кольоровий друк, глянцевий матовий папір, тверда палітура, суперобкладинка та тиснення золотом двомовного українсько-англійського презентаційного альманаху. Книга вдосконалюється за формою та змістом, цього випуску вона повністю переведена в повноколірний формат, її друком займаються провідні друкарні України.
Партнерами проекту виступає обласна державна адміністрація області, районні та міські адміністрації, управління статистики, «Ротарі» клуб. Міжнародним партнером є Світовий Конгрес Українців, через який проект тримає зв’язок з українською світовою громадою. До речі, на міжнародній зустрічі видання високо оцінив Президент СКУ Євген Чолій: «якщо порівнювати цю книгу з авто, то це «Мерседес», приємно тепер знати, що Прикарпаття має свій «Мерседес» хоча б в друкованому періодичному виданні.
Проект своєю діяльністю стверджує про те, що Прикарпаття є перспективним, постійно прогресуючим краєм, готовим до співпраці, прагне налагодити міжнародне співробітництво та прискіпливо відноситься до інвестицій.
Керівник проекту, Георгій Соляник, дякує всім учасникам проекту та наголошує, що все що є позитивного в краю тримається і зроблено простими людьми, які своєю працею вдосконалюють край і ведуть його до світової спільноти. Планується урочиста церемонія нагородження лауреатів незалежного рейтингу «Ділова Івано-Франківщина 2015», яка буде проходити в обласній філармонії, за участю представників влади, засобів масової інформації, творчих колективів.
На обласному рівні проект продовжує роботи по моніторингу ділового життя краю з послідуючим випуском обласного довідника «Ділові рекомендації», детальний опис та перелік провідних підприємств можна переглянути на сторінках інтернет-довідника на сайті проекту www.dif-info.com. Проект на ділі втілює гасло: «Свій до свого по своє!», що є пріоритетом для успішного функціонування кожного учасника ділового життя краю, особливо в ці непрості часи.
На початку 2015 року, як і передбачалось, проект «Ділова Івано-Франківщина» завершив річний цикл моніторингових робіт ділового середовища, видавши друком п’ятий випуск щорічного обласного довідника «Ділові рекомендації 2014-2015», що вже п’ятий рік утримує лідерство довідкових друкованих ЗМІ області.
Довідник опирається на непохитну підтримку й довіру партнерів та учасників проекту, які підтверджують необхідність його існування в такому форматі та ефективність співпраці для бізнесу. Видання вдосконалюється за формою та змістом: презентаційний формат, кольоровий друк, глянцевий папір, кількість учасників моніторингу понад двох тисяч. Інформація в довіднику розміщена на 180 сторінках більш ніж про 10 000 організацій та підприємств. Більш детальний опис та перелік підприємств можна переглянути на сторінках інтернет-довідника та на сайті проекту www.dif-info.com. Місячна відвідуваність сайту налічує більше 40 тисяч користувачів. Проект на ділі втілює гасло: «Свій до свого по своє!», що є пріоритетом для успішного функціонування кожного учасника ділового життя краю, особливо в ці непрості часи. Все це стверджує про те, що Прикарпаття є перспективним, постійно розвиваючимся краєм, де кожному учаснику ділового життя є що сказати про себе.
Стартувало продовження акції «Довідник у подарунок», кожний учасник проекту гарантовано отримує безкоштовний примірник видання та знак надійності незалежного рейтингу, що активізує ділове життя краю. Учасники проекту зауважують, що з початком акції поліпшився товарообіг за рахунок збільшення кількості клієнтів, населення ж може придбати довідник в роздрібній мережі. З першого лютого проект оголосив про початок робіт незалежного рейтингу 2015 року, результатом чого буде наступний випуск довідника.
Керівник проекту, Георгій Соляник, наводить статистику, що розміщення інформації в друкованих періодичних довідниках повертає вкладені кошти в рекламу більш ніж в п’ять разів, за рахунок збільшення клієнтів фірми.
На міжнародному рівні проект оголошує про завершення робіт по випуску четвертого періодичного двомовного українсько-англійського презентаційного альманаху області. Випуск присвячений будівельній галузі області, вступні розділи розповідають про історію забудови Івано-Франківська, архітектурні релігійні пам’ятки, характеристику сучасної будівельної галузі, до виходу в сів книги долучилось більше п’ятидесяти учасників. Після виходу альманаху буде анонсована урочиста церемонія нагородження номінантів незалежного рейтингу «Ділова Івано-Франківщина 2015».
Нещодавно керівництвом проеку «Ділова Івано-Франківщина» в рамках міжнародної співпраці було проведено серію ділових зустрічей в Республіці Польща з українською діаспорою та офіційними представниками України. Метою зустрічей була популяризація ділового середовища Івано-Франківщини за кордоном. Піднімались питання, щодо міжнародної співпраці, зокрема з українською діаспорою Польщі. Польська сторона пояснювала специфіку економіки в межах Євросоюзу. Обговорювались питання діяльності міжнародного проекту по створенню альманаху, що популяризував би роль Українства в світовому прогресі. Як взірець цієї книги були презентовані примірники діючого альманаху «Ділова Івано-Франківщина». Керівник української громади Кракова Оксана Баранівська долучила видання до української бібліотеки, Генеральний консул України в міст Краков Віталій Максименко запевнив, що використовуватиме книгу в зустрічах з бізнесменами, тим більше що родом він з Івано-Франківська і йому буде приємно це робити з користю для рідного краю. 23 листопада керівник проекту Георгій Соляник прийняв участь у вшануванні пам’яті жертв Голодомору та покладенні квітів до пам’ятного знаку разом з представниками діаспори, Генеральним консулом України та багаточисельним українським студентством Кракова.
На теренах області ж проект продовжує моніторинг ділового життя, результати якого будуть вигладені п’ятому випуску щорічного обласного довідника «Ділові рекомендації 2014», до співпраці долучились вже понад тисячі учасників, які пропагують свою діяльність. Проект на ділі втілює гасло: «Свій до свого по своє!», що є пріоритетом для успішного функціонування ділового життя краю.
Закінчується формування четвертого випуску міжнародного презентаційного альманаху області «Ділова Івано-Франківщина 2014», присвяченого будівельній галузі, до якого долучились та продовжують долучатись провідні підприємства, організації, установи краю.
Більш детальний опис та перелік учасників можна бачити в мережі Інтернет на сайтах проекті www.dif-info.com, що привертають до себе увагу постійних та нових користувачів Інтернету. Місячна відвідуваність сайтів налічує більше 40 тисяч користувачів та займає перші місця в Інтернет рейтингах.
На світлині (зліва на право): керівник проекту Георгій Соляник, Генеральний консул України Віталій Максименко, представник української громади Оксана Баранівська
Міжнародний проект «Ділова Івано-Франківщина» в рамках партнерської співпраці з Світовим Конгресом Українців" був запрошений в якості гостя на Х ювілейний конгрес, що проходив у місті Львові з 20 по 22 серпня. Під час візиту були проведені зустрічі з керівництвом Конгресу, президентом СКУ Евгеном Чолієм, якого переобрали на другий термін, генеральним секретарем Стефаном Романівим, першим заступником Ярославою Хортяні, представниками українських організацій понад тридцяти країн світу.
Під час зустрічей керівник проекту Георгій Соляник презентував Прикарпаття, як самодостатній, розвинений край сучасної України, що готовий до співпраці на міжнародному рівні, зокрема з представниками діаспори та викладав пропозиції підприємств, учасників проекту. Учасникам конгресу були подаровані примірники презентаційного альманаху області «Ділова Івано-Франківщина», були отримані схвальні відгуки, як до змісту так і до якості видання, яке відповідає найвищим стандартам світового книговидання. Делегати конгресу повідомили, що примірники видання зберігаються не тільки у бібліотеках української діаспори, а й присутні на стелажах у високопосадовців їхніх країн, на що Георгій Соляник запевнив, що розповсюдження альманахів за кордоном входить до діяльності проекту. Під час зустрічей було досягнуто спільної думки про потрібність даного проекту та були обговорені аспекти співпраці по проекту «Україна Світова», який розкриває роль Українства у світовому прогресі.
На обласному рівні проект продовжує роботи по моніторингу ділового життя краю, результатом якого стане п’ятий випуск щорічного обласного довідника «Ділові рекомендації 2014», до співпраці вже долучились біля тисячі підприємств і підприємців, яким є що сказати про свої досягнення. Проект на ділі втілює гасло: «Свій до свого по своє!», що є пріоритетом для успішного функціонування ділового життя краю.
Більш детальний опис та перелік підприємств можна переглянути на кольорових сторінках довідника та на сайті проекту www.dif-info.com, що привертають до себе увагу постійних та нових користувачів Інтернету, яких останнім часом стає дедалі більше. Місячна відвідуваність сайтів налічує більше 40 тисяч користувачів.
Нещодавно рейтингове агентство міжнародного проекту «Ділова Івано-Франківщина» підвело підсумки роботи за 2012 рік, результатом якої став четвертий випуск обласного довідника «Ділові рекомендації 2013», який вже третій рік поспіль тримає стяг лідерства на ниві довідкового друкованого ЗМІ області. Довідник опирається на непохитну підтримку й довіру партнерів та учасників проекту, які підтверджують необхідність його існування та ефективність цієї співпраці. Цьогорічний довідник продовжує вдосконалення за формою та змістом: більший формат, глянцевий папір, кількість учасників моніторингу, яка становить понад 2000 партнерів проекту, говорить про те, що Прикарпаття є перспективним, постійно розвиваючимся краєм, де кожному в діловому житті є що сказати своїм партнерам про себе. Інформацію розміщенo на 240 сторінках більш ніж про 10 000 організацій та підприємств. Більш детальний опис та перелік підприємств можна переглянути на кольорових сторінках довідника та на сайті проекту www.dif-info.com, що привертають до себе увагу постійних та нових користувачів Інтернету, яких останнім часом стає дедалі більше. Місячна відвідуваність сайтів налічує більше 40 тисяч користувачів.
Надрукований довідник в Брошнівській друкарні «Таля», що на ділі втілює в життя гасло: «Свій до свого по своє!», яке підтримує проект та є незмінним пріоритетом для успішного функціонування ділового життя краю.
Стартувало продовження акції «Довідник у подарунок», у якій учасник проекту отримує безкоштовний примірник довідника, що активує ділове життя краю. Учасники проекту зауважують: з початком акції поліпшився їх товарообіг за рахунок збільшення кількості клієнтів. Населення може придбати довідник по пільговій ціні 15 гривень.
Керівник проекту Георгій Соляник наводить статистику, що розміщення інформації в друкованих довідниках повертає вкладені кошти більш ніж в 5 разів, за рахунок збільшення товарообігу.
Сьогодні «Ділова Івано-Франківщина» оголосила підписну кампанію наступного випуску довідника 2014 року.
На міжнародному рівні проект оголошує про завершення двохрічної роботи по випуску четвертого періодичного двомовного українсько-англійського презентаційного альманаху області «Ділова Івано-Франківщина» на основі досягнутих домовленостей з облдержадміністрацією та Івано-Франківським міськвиконкомом. Четвертий випуск присвячений будівельній галузі області, вступні розділи розповідають про історію забудови Івано-Франківська, архітектурні релігійні пам’ятки, загальну характеристику сучасної будівельної галузі області. До проекту вже долучилися провідні будівельні компанії області: «Івано-Франківськбуд», «Мельник», «Галкомбуд», «Стандарт ІФ», Арматурний завод, «Солід» та багато інших.
Триває активна промоція і розповсюдження альманаху на міжнародному та загальнодержавному рівнях з метою налагодження співпраці і залучення інвестицій до області.